Do Tronu přichází nová verze tetheru

 

 Tether (USDT), sedmé nejcennější krypto aktivum podle tržního hodnoty, učinil pokusy, usurpovat novější stabilní měny, aby. Nyní do sítě Tron přichází nová verze tetheru.

 Tron oficiálně spolupracuje s firmou Tether, která uvedla, že na základě výpisu z obou projektů uvedla na trh verzi USDT založenou na TRC20.  Přidání má zvýšit stávající ekosystém decentralizovaných aplikací společnosti Tron (dapps), zlepšit ukládání celkové hodnoty a zvýšit její decentralizovanou likviditu dxchange (DEX). 

 Rovněž se uvádí, že síť zpřístupňuje partnerům na úrovni podniků a institucionálním investorům. Společnosti očekávají, že do konce druhého čtvrtletí roku 2019 zavedou USDT na Tron.

 “Jsme potěšeni, že oznamujeme spolupráci s Nadací Tron. Tato integrace podtrhuje náš závazek podporovat inovace v rámci prostoru pro kryptoměnu, protože i nadále předjímáme potřeby a požadavky komunit digitálních aktiv,” uvedl Jean-Louis van der Velde, generální ředitel společnosti Tether.

 TRC20 je technická norma používaná pro inteligentní smlouvy na blockchainové řadě pro implementaci tokenů s Tron Virtual Machine (TVM), podobně jako Ethereum ERC20. 

 “Spolupráce s firmou Tether, přinese uživatelům neuvěřitelnou stabilitu a důvěru,” řekl Justin Sun, zakladatel společnosti Tron a generální ředitel společnosti Bittorrent. “Když plníme svou vizi, mohou si uživatelé snadno vyměnit žetony za americké dolary.”

 

Analytická platforma Neutrino

 

 Společnost Neutrino se prezentuje jako analytická platforma, která pomáhá orgánům činným v trestním řízení a finančním institucím, aby sledovaly transakce v rámci blockchainu. 

 Její generální ředitel Giancarlo Russo, hlavní technologický ředitel Alberto Ornaghi a vedoucí ředitel rizik Marco Valleri, byl spojen s výše zmíněnou společností Hacking Team. Na své stránce Neutrino uvádí, že „boj proti zločinu by měl být jednoduchý“, a proto svými řešeními „poskytuje efektivní a snadno použitelnou ofenzivní technologii pro celosvětové vymáhací a zpravodajské komunity“.

 Sledováním podezřelých finančních prostředků ve více blockchainech mohou služby a nástroje poskytované společností Neutrino pomoci při vytváření bezpečnějšího ekosystému. Problémem však může být uvedené propojení na Hacking Team, který na svém webu uvádí:

 „Zločinci a teroristé se spoléhají na mobilní telefony, tablety, notebooky a počítače vybavené univerzálním šifrováním typu end-to-end, aby skryli svou činnost. Jejich tajná komunikace a zašifrované soubory mohou být důležité při vyšetřování, prevenci a stíhání zločinu. Hacking Team poskytuje snadno použitelné řešení na prosazování práva.“

 Na druhé straně existují indicie, že jejich řešení byla v některých případech zřejmě  nasazena na špehování novinářů a disidentů namísto zločinců.

 Jedním z klientů Hacking Teamu byl i Saud al-Qahtani, šéf Centra pro studium a mediální záležitosti v Saúdské Arábii. V zemi, kde je zakázáno kritizovat vládu, jež vězní aktivisty za práva žen a investigativní novináře, kteří upozorňují na vládní aféry.

 Je tedy pochopitelné, že akvizice Neutrina, jehož přední představitelé byli propojeni na společnost, jejíž řešení se využívala ne vždy čestným a určeným způsobem, zvedá velké většině kryptokomunity obočí. Varovný prst pro Coinbase už lidé zdvihli prostřednictvím kampaně #DeleteCoinbase, která se šíří prostřednictvím sociální sítě Twitter. Obávají se totiž, že spolupráce s takovou společností může vážně narušit jejich soukromí.

 V rámci akce se někteří klienti rozhodli smazat své účty, přičemž však naráželi na problémy, které souvisely s podmínkami burzy. Ta totiž vyžaduje mít na účtu nulový zůstatek předtím, než ho budete moci zrušit. Klienti s malými zbytky, kteří se je snažili převést na jiné peněženky, však často dostávali hlášení, že částka na převod je příliš malá, a tím pádem nebyli schopni svůj účet zrušit.

Zdroj: https://kryptoportal.cz

 

Ambiciózní plány Tribeos

 

 Nový trh s digitálními reklamami, nazvaný Tribeos, má za cíl ve třetím čtvrtletí roku 2019 zahájit ambiciózní plány na využití blockchainové skupiny Bitcoin Cash (BCH). 

 Tribeos je poskytovatel digitální reklamy se sídlem v Bermudách, který založil Matt Gallant v roce 2017. Cílem projektu je poskytnout efektivnější reklamní systém, který je konkurenceschopný s reklamními giganty, jako je Google Adwords. Společnost byla financována společností Bitmain Technologies během prvního srpnového týdne 2018, kdy výrobce hornictví vynaložil v Tribeos 3 miliony dolarů. 

 Tým vysvětlil, že jsou velkými fanoušky ekosystému BCH a Tribeos bude používat BCH jako nedílnou součást své infrastruktury. News.Bitcoin.com hovořil s zakladatelem Tribeos Matt Gallant a technickým poradcem startovníka Jonalda Fyookballe, zakladatele peněženky Electron Cash.

 Gallant vysvětlil, že spuštění vytváří reklamní síť s využitím blokové kazety, aby vytvořila transparentnost, která je zoufale potřebná. “Jak stojí platformy jako Google Adwords, Facebook nebo jiné platformy jsou všechny černé boxy, kde nikdo neví, co se děje,” řekl Gallant našemu zpravodaji.”

 V důsledku toho je v průmyslu množství podvodů a čísla se pohybují od 19 miliard do 100 miliard dolarů. Gallant dodal, že cílem společnosti Tribeos je zastavit podvodné činnosti spojené s online reklamním průmyslem a vybudovat úspěšnou reklamní síť. “Takže zastavování reklamních podvodů je jen součástí rovnice, neboť plánujeme také odvést tržní podíl z existujících monopolů,” zdůraznil Gallant.

0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account