Coinbase získává Neutrino

 

  Burza Coinbase získala monitorovací společnost Neutrino, jejíž tým se připojí k evropské operaci americké burzy.

  Coinbase, burza založená v San Francisku, oznámila 19. února, že získala společnost Neutrino, kterou označila za platformu inteligentních bloků. Tým pracovníků burzy a bezpečnostních expertů se připojí k pracovníkům burzy a společnost Neutrino bude i nadále fungovat jako samostatná firma založená společností Coinbase v Londýně.

  “Inteligence Blockchain je stále důležitější v krypto ekosystému a je nezbytná k dosažení našeho poslání přinést otevřený finanční systém do světa,” uvedl Varun Srinivasan, inženýrský ředitel společnosti Coinbase. “Analýzou dat o veřejných blocchainech pomůže Neutrino zabránit krádeží finančních prostředků z účtů lidí, vyšetří útoky ransomwaru. Také nám pomůže přivést více kryptoměn a funkcí více lidem a zároveň pomůže zajistit dodržování místních zákonů a předpisů.

  Technologie společnosti Neutrino je tím nejlepším, na co jsme v tomto prostoru narazili a bude hrát důležitou roli při legitimizaci krypto, čímž bude bezpečnější a přístupnější pro lidi po celém světě.”

  Společnost Neutrino rovněž vytvořila platformu určenou konkrétně pro orgány činné v trestním řízení, které jsou postaveny na vyšetřování trestných činů a shromažďování zpravodajských informací. Umožňuje vyšetřovatelům sledovat tok konkrétních měn a jejich vzájemné působení s burzami a dalšími službami, stejně jako zjišťovat, že lidé kupují a prodávají zboží na trzích darknet, kolik utrácejí, co koupili a od koho. Podporované kryptoměny, které analyzuje, zahrnují BTC, LTC, ETH, BCH a USDT.

Japonská centrální banka přezkoumala roli CBDC

 

Podle nové zprávy zveřejněné 19. února přezkoumala Bank of Japan (BOJ) roli digitálních měn vydávaných centrální bankou v současném měnovém systému.

CBDC zpráva rozděluje do dvou kategorií, z nichž první je přístupná široké veřejnosti a druhá slouží pouze pro mezibankovní vyrovnání. Popisuje též možné způsoby implementace CBDC a hypotetické důsledky různých přístupů.

Podle BOJ druhá kategorie sloužící k mezibankovnímu vypořádání nepřinese do peněžního systému mnoho nových prvků.

U první kategorie, která by sloužila široké veřejnosti, mohou její vydání doprovázet rozsáhlé problémy, jako je riziko vytěsnění bankovních vkladů či rychlý přesun prostředků z bankovních vkladů do CBDC.

 

Kucoin 2.0 opět jede

 

  Včera prodělal Kucoin naplánované prostoje, aby připravil výměnu na zásadní opravu.

  Po návratu platformy byli obchodníci přivítáni novou přihlašovací stránkou, novými adresami peněz, novým obchodním a novým palubním přístrojem.

  Po upgradu mohou obchodníci využívat nulové poplatky na příští tři dny. Ve tweetu generální ředitel Michael Gan poznamenal, že jeho tým pracuje na dalším zlepšování platformy na základě zpětné vazby uživatelů. Stablecoins mají specializovanou sekci, kde se nyní nacházejí pod záložkou označenou “SC”.

  Nový vzhled Kucoin podporuje více typů objednávek, obsahuje nové rozhraní API a má přehlednější řídicí panel, který usnadňuje uživatelům určit jejich bezpečnost a úroveň ověření účtu. Při prvním přihlášení k výměně se uživatelé budou vyzváni k nastavení obchodního hesla.

  Mezi další funkce zahrnuté v programu Kucoin 2.0 patří program slevového odstupňovaného obchodního poplatku, jehož cílem je zvýšit likviditu a možnost uživatelů jednostranně zmrazit a rozmrazit své účty.

Investiční zpráva Grayscale

 

  Společnost Grayscale Investments, dceřiná společnost společnosti Digital Currency Group, která je plně vlastněná společností Digital Currency Group, nabízí podíly na společnosti BTC, BCH, ETH, ETS, XRP, ZEC a LTC.

  Nedávno zveřejnila zprávu o investicích do Grayscale v hodnotě Grayscale Digital Asset. Zpráva ukazuje, že navzdory probíhající krypto zimě, Grayscale zvýšila v roce 2018 investice do svých produktů o téměř 360 milionů dolarů. To znamenalo nejsilnější rok v získávání finančních prostředků a téměř trojnásobek celkového kapitálu, který byl navýšen v roce 2017.

  Tým napsal: “Navzdory zpomalení investic do digitálních aktiv ve čtvrtém čtvrtletí získala společnost Grayscale za poslední tři měsíce 30,1 milionů dolarů a celkem v roce 2018 to činilo 359,5 milionu dolarů. To znamená nejsilnější příliv kalendářního roku od počátku našeho podnikání.

  Celkové příjmy ve výši 359,5 milionu dolarů byly téměř 3X zaznamenány na trhu s digitálními aktivy v roce 2017 a téměř 2X příjmy z předchozích čtyř let dohromady (2014-2017), což ukazuje, že dlouhodobí investoři zůstávají na vzestupu nezávisle na nedávném cenovém kroku.”

0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account