Jeden z největších poskytovatelů Ethereum (ETH) peněženek MyEtherWallet (MEW) a finanční platfroma Bity uzavřeli dohodu, která umožní uživatelům MEW výběry z kryptoměny do fiatu. A to navíc do 5000 amerických dolarů bez ověření identity.

 

“Exit-to-Fiat gateway”, jak MEW projekt označuje, nabídne držitelům kryptoměn vyměnit své digitální aktiva, včetně Bitcoin (BTC) a Ethereum do eur na švýcaských franků (CHF). Přesně je limit obchodu bez ověření identity stanoven na 5000 franků, což je při dnešním kurzu zhruba zmíněných 5000 dolarů.

“Exit-to-Fiat gateway je průlomový krok pro držitele kryptoměn na celém světě, protože umožňuje lidem směnit kryptoměny za fiat bez nutnosti identifikace zákazníka” říká Kosala Hemachandra, CEO a zakladatel MEW, v tiskovém prohlášení.

Vše je v rámci státních regulací, dodává. Bity byla integrována do verze V5, čímž se uživatelům této verze nabízí využívání jejich platební brány bez ověření identity. Společnost s širokou sítí kryptoměnových bankomatů v několika švýcarských městech jako je Curych, Basilej nebo Zug. Všechny tyto bankomaty jsou plně regulovány a kontrolovány švýcarskými úřady.

 

Alexis Roussel, CEO a zakladatel BIty, vyzdvihl fakt, že jejich technologie by mohla “potvrdit držení peněženky” bez potřeby zadávat do systému osobní údaje, které by vedly k ověření identity. Také poukázal na to, že se uživatelům otevírá úplně nová cesta, jak můžou využívat kryptoměnové směny a služby mimo známé platformy.

“Naše technologie konečně otevře dveře uživatelům, kteří chtějí využívat služby směny bez nutnosti ověření identity a v regulovaném prostředí.”

Tato zpráva přichází chvilku po té, co MEW oznámilo start své peněženky verze 5. Ta nabízí řadu nových funkcí včetně zlepšení UX/UI, což umožní jednoduší práci s peněženkou pro nové uživatele. Včetně nového Bity podporuje peněženka i směnárenskou platformu Changelly.

Proč je to důležité?

Kontroly identity se staly nutností na zahraničním trhu s kryptoměnami. Mnoho uživatelů si stěžuje na to, že nemohou obchodovat s kryptoměnami bez ověření identity. Na Českém trhu najdeme většinou směnárny, které vyžadují ověření nad větší částky. Obvykle kolem 25 000 českých korun. Nicméně to je spíše výjimka, za kterou můžeme být rádi.

0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account