Měsíc býka: Proč analytici předvídají skvělý měsíc pro Ethereum

Po týdnech, kdy digitální měny zažily strmý pád, na jehož konci objevily nové dno, které překonalo téměř veškerá očekávání, je tu opět světlo na konci tunelu. Podle všeho se zdá, že světoví analytici mění svůj názor na Ethereum (ETH).  Od té doby, co se před několika týdny pád zastavil na 82 amerických dolarech se cena krále altcoinů téměř zdvojnásobila. Co si o tom myslí analytici?

 

Proč se sentiment tolik změnil? Největší váhu na zvyšující se ceně Ethereum nese nejspíše hard fork Constantinople. Tento hard fork má být aktivován zhruba 16. ledna 2019. Největší změnou na být redukce odměny za každý vytěžený blok z 3 ETH na 2 ETH. To bude mít pozitivní efekt na cenu Ethereum, protože na trhu bude snížený tlak ze strany prodejců.

Je důležité pamatovat si, že Ethereum mělo během listopadu a prosince velmi složité období. Během pár týdnů spadl z 220 amerických dolarů na 82 amerických dolarů. A aby toho nebylo málo, ztratil svoji pozici krále altcoinů.

Kryptoměnový analytik Alex Krüger tvrdí, že další velká resistance je až kolem 175 amerických dolarů. To je asi 10 procent od momentální ceny.

 

 

Zobrazit obrázek na Twitteru
V nedávném YouTube videu kryptoměnový analytik Crypto Bobby řekl, že je z krátkodobého hlediska velmi bullish. Znovukorunovaný král dostává mnoho pozornosti, jež táhne ceny vytrvale nahoru.

Je důležité zmínit, že bývá obecným trendem, že před hard forkem jsou ceny kryptoměny do závratných vysin. Investoři jsou vzrušení z nových aktualizací nebo v některých případech z nových tokenů, které mohou při hard forku vzniknout, když se řetězec rozdělí a část vývojářů se rozhodne na starém řetězci pracovat.

V době psaní článku je Ethereum opět druhou největší kryptoměnou na trhu. Cena se před několika minutami vystřelila na 160 amerických dolarů, protože Bitcoin se rozhodl znova otestovat hranici čtyř tisíc amerických dolarů. Před několika dny XRP Ethereum sesadilo a vytvořili si náskok 2 miliard z hlediska tržní kapitalizace. Ty ale velký předhardforkový boom snadně vymazal.

0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account