Bitdeer uvádí na trh ruské stránky

 

  Bitdeer.com spustil ruskou verzi své webové stránky. Oznámení přichází s novinkou, že platforma sdílení výpočetní síly se spojila s Exmo , největší platformou pro obchodování s digitálními daty ve východní Evropě.

  Partnerství umožní společnosti Bitdeer a Exmo poskytnout svým uživatelům příležitost podílet se na těžení kryptografických transakcí.

  Obě společnosti doufají, že přispějí k rozvoji kryptoměnového trhu. Nabízení nových modelů zpracování plateb a souvisejících produktů veřejnosti, je také součástí jejich plánů do budoucna.

  Generální ředitel společnosti Bitdeer, Celine Lu, popsal obě iniciativy, jako milník pro podnikání ve východní Evropě. “Prostřednictvím nového partnerství s největší kryptografickou burzou v regionu a zavedením lokalizované webové stránky se společnost Bitdeer.com zaměřila na to, aby přinesla nejlepší službu místním i globálním individuálním těžařům,” uvedl Lu a poznamenal, že přibližně třetina uživatelů platformy pocházejí z rusky hovořících komunit.

  Navzdory medvědímu trendu v krypto prostoru, zaznamenala Bitdeer.com více než 1,2 milionu návštěv a více než 50 000 denních aktivních uživatelů. Platforma má uživatele z více než 165 zemí. Více než 40 procent jejích objednávek vložili zákazníci v USA.

  Vedoucí krypto společnosti jako Huobi a Binance, podnikly kroky k rozšíření své působnosti na ruském trhu, založení poboček v zemi a poskytování ruských jazykových služeb. Crypto burza Exmo, se těší rostoucí popularitě v rusky mluvícím světě díky podpoře obchodních párů s místními fiatovými měnami, jako je ruský rubl a ukrajinská hřivna.

Japonský finanční regulátor udělil licenci kryptoměnové burze Coincheck


Japonský finanční regulátor – Agentura pro finanční služby (FSA) – udělila plné svolení kryptoměnové burze Coincheck, že může pokračovat ve své činnosti v zemi, uvádí se v oficiálním sdělení.

Burza Coincheck, která byl hacknutá v lednu 2018, přišlo o tokeny altcoinů v hodnotě 530 milionů dolarů, se nyní připojuje k pomalu rostoucímu počtu oficiálně schválených burz, které jsou na japonském trhu.

Tento krok je mezníkem pro burzu a pro online brokera Monex Group, který zakoupil Coincheck za nominální hodnotu 33,5 milionů dolarů v dubnu.

Podle tiskové zprávy společnosti Monex Group se burza Coincheck zaregistrovala konkrétně u finančního úřadu Kanto.

Od přechodného období vývojáři pomalu vrátili funkčnost pro uživatele a zorganizovali náhradu za ukradené mince.

Japonsko se v uplynulém roce snažilo zavést systém licencí v důsledku nepokojů ohledně nastavení bezpečnosti burz. Navzdory zvýšeným právním předpisům pokračovaly útoky hackerů, byť v menším měřítku, například platforma Zaif přišla vloni v září o 20 milionů dolarů.

Web Cointelegraph také informoval o vládním vyšetřování ohledně bezpečnosti kryptoměnových burz v Jižní Koreji, kdy zhruba třetina platforem dopadla uspokojivě.

 

Evropský orgán pro bankovnictví provede řadu opatření, týkajících se kryptoměn


Evropský orgán pro bankovnictví (EBA), který doporučil další výzkum v oblasti kryptoměn, v roce 2019 provede „řadu opatření“, týkajících se tohoto odvětví, uvádí se ve zprávě agentury.

V dokumentu, který se zaměřuje na „použitelnost a vhodnost právních předpisů Evropské unie vůči kryptoměnovým aktivům“, agentura EBA zjevně nespěchá ohledně vývoje tohoto nového regulačního rámce.

„Obvykle nejsou kryptoměnové aktivity součástí regulovaných služeb v oblasti bankovnictví EU, plateb a elektronického peněžního práva, a jsou to rizika pro spotřebitele, která nejsou směřována na úroveň EU,“ uvádí se v souhrnu zprávy.

„…EBA doporučuje, aby Evropská komise provedla další analýzu s cílem určit vhodnou reakci na úrovni EU.“

Širší postoj EU ke kryptoměnám je těžké vyhodnotit. Navzdory četným zprávám o různých aspektech tohoto odvětví a použití, představitelé i nadále prezentují různorodé názory.

Generální ředitel Evropské centrální banky Ardo Hansson popsal kryptoměnová aktiva jako „pohádku“, a uvedl, že „budoucnost je promění na „snůšku nesmyslů“.

Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) tvrdí, že zamýšlí vydat administrativu, která by pomohla orgánům v členských státech oznámit finanční činnosti jednotnějším způsobem. Organizace dále zdůraznila potřebu transparentnosti a vhodná varování veřejnosti o rizicích, spojených s kryptoměnami.

Ve zprávě se uvádí: „EBA bude průběžně přezkoumávat potřebu jakýchkoli dalších opatření v rámci svých statutárních pravomocí, a je připravena podpořit Evropskou komisi ve vztahu k jakékoli další analýze otázek, vznikajících ve vztahu ke kryptoměnovým aktivům.“

 

0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account