" Mel jsem asi mesic zkusenost s kryptokondomama :D o Majkovy skupine jsem tenkrat vubec nevedel. Nebudu se moc rozepisovat, jiste mas o nich plno recenzi, myslim ze ale kladnych jich moc nebude. Takze s kondomama jsem prisel o dost penez a ziskal celkem dobrou zkusenost na to, ze pouze kopirovat tipy z telegramu proste nefunguje. Pak jsem zahlidl na youtubu video od Majka, zaujal me svym prednesem, jeho TA jsem si poustel furt dokola az jsem si zaplatil clenstvi u MCG. Lip jsem udelat nemohl, skvela komunita, plno naucneho materialu. Maximalni spokojenost :). Diky moc

Jan Ertl

Pánové fakt vědí co dělají a rozumí souvislostem. Každý, kdo má zájem začít s kryptoměnami (včetně těch, kteří už začli ale furt se v tom plácají) by tu měl aspoň chvíli pobýt. Nasát atmosféru a kouknout se, co profíci všechno dokážou stihnout za hodinu, za den, za týden.... Uplatnění know-how téhle skupiny dramaticky sníží rizika obchodování každému kdo má aspoň trochu sebeorganizace disciplíny. Držím klukům palce, mám radost, že jsem na ně narazil, protože to dělají s láskou, s radostí a přitom s věškerou vážností a odpovědností.

Pavel Černý

"Jsem rád že jsem se do skupiny dostal, před vstupem jsem neměl žádné očekávání. Kdybych věděl jaká komunita se za oponou skrývá už jsem ve skupině dávno. Komunita má hodně kanálů ve kterém si každý najde to své ať má na krypto hodně nebo málo času. 

Martin Šramm

Každodenní komplexní analýzy trhu, trading a výuková videa, přesné tipy a hlavně jejich zapálený přístup mě nadchnul. Navíc ve skupině panuje pohodová atmosféra přesně podle mého gusta. Učit se od profíků je pecka, Honza"

Honza Veselý

V Mikecryptogroup jsem už od ledna 2018 a jediné čeho lituji je, že jsem nevstoupil už dříve. Cením si především Mikovo silného vedení, protože drží skupinu pevně v rukou. Nebojí se věci pojmenovat, tak jak jsou, takže kromě kvalitních tipů na nákup, kterými nás průběžně zásobuje, občas dostaneme info kdy naopak z tradu raději vyskočit, protože se radikálně změnil trend. Máme tu tradery, hodlery a fajnšmekry na fundamenty a technologie. Díky tomu se zde dozvím ve zkratce to podstatné z crypto světa a především se mohu neustále vzdělávat.  Naopak zde nenajdete žádné hatery, nikdo se tu nevysmívá nováčkům, zkrátka vede se tu kultivovaná diskuse.  U Majka jsem prošel i kurzem pro tradery.

David Hanzal

Profesionalita, soustředěnost, disciplína a intelekt je základ pro každého tradera. Když k tomu přidáte i talent, máte tu Michala Majzlíka. S pomocí jeho Mikecryptogroup.cz a jeho pečlivě vybranými asistenty postupně rozmnožuji své crypto portfolio. Ziskové obchody jasně převažují. Komu nestačí jen využívat překoupených signálů a chce studovat crypto trading a blockchain technologii je Mikecryptogroup.cz to nejlepší.

Filip Novák