Ripple vstupuje na Coinbase

 

 Největší americká bitcoinové směnárna Coinbase přidává na svůj  kryptoměnový seznam Ripple (XRP). Od 28. února tak můžete na této směnárně nakupovat a prodávat tokeny XRP.

 Ačkoli se Ripple konečně objevil na Coinbase, cena XRP se skoro nepohnula. Dobře si vybavíme fámy o možném uveřejnění z přelomu roku 2017 a 2018, které zapříčinily růst ceny XRP až na 3,70 $. Prozatím se nezdá, že by trh na tuto novinku nějak reagoval.

 Na bitcoinové směnárně Coinbase můžete nakoupit i další kryptoměny jako například Ethereum, Litecoin nebo Bitcoin Cash.

Coinbase nabízí 9 kryptoměn

 Coinbase slouží i jako on-line kryptoměnová peněženka, to znamená, že své tokeny XRP můžete uchovávat na této platformě. Každopádně bychom vám doporučili přesunout své kryptoměny do hardwarových peněženek. Ripple můžete držet například v peněžence Ledger Nano S.

 Jak můžeme vidět, zveřejnění kryptoměny na Coinbase již dávno není žádná žhavá věc z hlediska rychlého zhodnocení měny. Nicméně pro většinu uživatelů to bude stále snazší způsob, jak získat požadovanou kryptoměnu.

 Aktuálně pořídíte na Coinbase celkem 9 kryptoměn, což je o 5 více, než tomu bylo loni touto dobou. Kromě Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a Bitcoinu Cash si můžete pořídit taky Ethereum Classic, 0x (ZRX), Basic Attention Token, Z-Cash a nyní tedy i XRP.

 

Crypto podnikatel zatčen pro podvod

 

  Krypto obchodník, který v prosinci minulého roku rozhazoval na ulicích peníze a dostal se za to na titulní stránky novin v Hongkongu, byl tento týden zatčen .

  Wong Ching Kit je podezřelý z podvodu souvisejícího s prodejem vybavení pro těžení kryptoměn. Informoval o tom Hong Kong Economic Journal. Podle podle něj byl 25letý podnikatel zadržen spolu s členem společnosti.

  Oba muži byli obviněni ze spiknutí s cílem, podvést investory tím, že jim prodali těžební zařízení na kryptoměny Filecoin. Policie Hongkongu provedla prohlídky v kanceláři Wonga i v domovech těchto dvou a zabavila hotovost, dokumenty a počítače. Orgány činné v trestním řízení rovněž zmrazily majetek společnosti Wong, v odhadované hodnotě zhruba 5 milionů hokongských dolarů (přes 600 000 USD).

  Ho Yui Kuen, hlavní inspektor v obchodním zastupitelství Hongkongu informoval, že policie od prosince dostala zprávy od 18 lidí, kteří tvrdí, že byli propuštěni společností Wong. Tito bývalí zaměstnanci údajně přišli více než 2,6 milionů hongkongských dolarů (330 000 USD).

0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account