Nabídka podpory Fiat měn

 

  Díky novému partnerství s firmou Wyre, umožňuje výměna sítí peer-to-peer Airswap uživatelům, výměnu fiatové měny za kryptoměny. Platforma podporuje USD, GBP, EUR a AUD.

  Podle příspěvku na médium mohou obchodníci nakupovat ETH s těmito měnami v rámci své nekustodální peněženky pomocí obchodního rozhraní Airswap.

  Wyre je registrovaný obchod s peněžními službami s licencí k provozu ve více než 40 státech USA. Integrace mezi oběma platformami umožňuje investorům nakupovat kryptoměny prostřednictvím bankovních převodů ACH / bez nutnosti vkládat prostředky na centralizovanou burzu.

 V komentářích k partnerství, generální ředitel společnosti Wyre Michael Dunworth uvedl: “Peer-to-Peer / OTC obchodování je vždy silným výchozím bodem pro budování smysluplné likvidity. Airswap tomu skutečně dostává, mírní rizika protistrany, aniž by došlo k ohrožení smysluplné likvidity”.

  Airswap poznamenal, že tím “umožní uživatelům vždy udržovat kontrolu nad jejich soukromými klíči v prostředí, určeném pro podporu obchodu peer-to-peer.”

Huobi představí Fiat Trading v USA

 

  Americká dceřiná společnost Singapuru založená na výměně krypěnových plateb Huobi uvedla na trh své obchodní páry s americkou platformou USD.

   V současné době jsou ověřované uživatelé schopni nakupovat a prodávat bitcoin (BTC), ethereum (ETH) a dolarově podložený stablecoin tether (USDT) (USDT s americkými dolary.

   Chcetějí-li obchodníci využít nové služby fiat, musí se zaregistrovat na účtu Hbus na trhu Huobi, projít ověřením na kartě Účet a zabezpečení a přijmout podmínky v části Otevřít peněženku USD. Tato možnost je k dispozici v sekci “Zůstatky”.

   Podpora USD byla poskytnuta prostřednictvím partnerství mezi společností Huobi.com a poskytovatelem úschovy služeb Prime Trust. Uživatelé jsou také povinni otevřít účet Prime Trust a propojit ho s jejich Hbus účtem. Hbus je partner společnosti Huobi Global v San Francisku, který provozuje americkou obchodní platformu.

   Huobi plánuje odměnit prvních 500 zákazníků, kteří otevřou peněženku USD s 20 USDT. Pouze obchodníci s bydlištěm v USA však mohou získat odměny.

Binance Coin (BNB) už nebude ERC20 token!

 

  Spoločnosť Binance presúva svoj token prečo zo siete Ethereum, keďže sa pripravuje na spustenie vlastnej decentralizovanej zmenárne (DEX). Binance Coin (BNB) tak už nebude ERC20 token ale presunie sa na Binance Chain.

  Binance DEX testnet postavený na Binance Chain je nastavený na spustenie o jeden alebo dva týždne. Povedal tak CEO Binance Changpeng ‘CZ’ Zhao. Vo štvrtok v Q&A odhalili detaily o spustení Binance Chain. Binance Coin (BNB), ktorá bola vydaná ako ICO v roku 2017, bude migrovať z tokenu ERC20.

Decentralizovaná zmenáreň

  Binance získa od každého obchodu na burze DEX malý poplatok a bude tiež účtovať poplatok za projekty, ktoré budú chcieť spustiť ich projekty na Binance Chain. Poplatok by sa mal pohybovať okolo 100 000 USD. CZ uviedol, že poplatok je vysoký z dôvodu, aby ich sieť nebola zaspamovaná rôznymi podradnými neserióznymi projektami.

  Služba Binance DEX bude non-custodial. To znamená, že súkromné ​​kľúče nikdy neopustia zariadenie, ale CZ pripúšťa, že Binance bude mať vo svojej rannej fáze veľký vplyv na sieť a validátory. Binance Chain bude mať len 11 uzlov validátora v momente, keď sa spustí na testnet. Tento krok odôvodnil nasledovne: Myslím si, že je dôležité, aby sme si udržali tento vplyv v počiatočných fázach. Postupom času sa pridá viac a viac validátorov a náš vplyv sa zníži.“

 Po spustení testnetu bude možné získať prístup k používateľskému rozhraniu klienta Binance DEX prostredníctvom webového prehliadača.

  Binance už poskytla early-access vývojárom peňaženiek. Ledger Nano S bude prvou hardvérovou peňaženkou na podporu Binance Chain a DEX. Ledger Nano X bude podporovaný ďalej. Neskôr sa pridajú aj a KeepKey a Trezor. Biance tiež plánuje neskôr zaviesť cross-chain interoperabilitu.

0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account