Blockchainová vývojářská platforma, která mimo jiné vlastní BitTorrent, Tron, zažije upgrade svého systému skrze hard fork. Ten se má uskutečnit na konci letošního února. CEO Tron a hlavní vývojář Justin Sun to potvrdil ve svém twitterovém příspěvku z 24. února 2019.

Tron, který sám sebe staví do pozice konkurenta Ethereum (ETH), nabízí na své síti platformu na vytváření tokenů či jiných způsobů propagace jednotlivých produktů. Tento nástroj se má v nejnovějším hard forku ještě zlepšit a nabídnout vývojářům prostředí, které by ještě více útočilo na hegemonii Ethereum.

Podle Justina Suna nabídne hard fork jednodušší práci s účty uživatelů, kvalitnější nabídky pro jednotlivé instituce nebo “multi-signature” tokeny.

Tron z prvního pohledu na novinku příliš nereagoval. V minulém týdnu ztratil token hodnotu přes 9 %. Nicméně během ranních pondělních (25.02) hodin vystřelil oproti BTC a dostal se mezi kladné čísla.

Pod vedením kontroverzní postavy Justina Suna zažil Tron masivní program zaměřený na expanzi produktu. Pod hlavičkou TRX pracuje několik marketingových expertů, kteří doslova zadupávají do země ostatní platformy. V poslední době zažil Tron i spojení se společností BitTorrent, která operuje s populárním torrentovým klientem uTorrent.

Nicméně Sun zažil i tvrdou kritiku z řad lidí, kteří projektu TRX nevěří. A to poté, co se rozhodl zkritizovat platformu Ethereum, která podle něho nedostatečně využívala svého potenciálu.

Jak již bylo zmíněno, BitTorrent nově patří spoelčnosti Tron. ICO BitTorrent bylo hotovo během několika minut a token z ICO vzešlý zažil růst hodnoty přes 600 %.

Cena TRX po novince

Co se ceny týče, Tron se propadl skrze kritický support na 0,025 amerických dolarů. To je ale dáno propadem Bitcoinu, který se nedokázal dostat skrze psychologickou hranici 4000 dolarů a propadl se zpátky na 3800. Proto je téměř nemožné zjistit hodnotu dnešní novinky z grafu TRX/USD.

Na druhé straně TRX/BTC ukazuje mírný zájem a novinku v podobě hard forku. Ze dna na 593 satoshis se TRX odrazil na 645 satoshis. Druhý den obchodování s odhalenou novinkou si TRX udržel svůj krátkodobý obrat v trendu a drží se na 630 satoshis v době psaní článku. To je zhruba 6% nárůst hodnoty.

0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account