ZHODNOCENÍ MĚSÍCE ÚNORA 2019
 
Zdravím opět všechny členy jak privátní, tak i free skupiny Mike crypto group.
 
Měsíc se s měsícem sešel a je tu moje tradiční zhodnocení co se vše v mrazivém únoru událo.
 
Navázala se spolupráce s jednou velkou,prozatím nejmenovanou pražskou reklamní agenturou ,pracovalo se převážně na webu, ale zjistili jsme některé problémy,které nejdou odstranit a tak nyní webmasteři vytváří pro Vás web MCG nový, rychlejší,kvalitnější a přehlednější.
Bude se rozjíždět masivní reklamní kampaň a na tu chceme být připraveni, vše musí býti již automatizováno což na současném webu bývá problém a mnohdy členství atd se upravuje ručně.
 
Únor 2019 byl v privátní skupině ve znamení především naší akce 3+1 měsíc zdarma, tato akce měla nečekaný ohlas jak u stávajících,tak i nově příchozích členů.
Byl vytvořen pro privátní skupinu další telegram EDU,kde trader Michal Majzlík sdílí své myšlenkové pochody a úvahy,takže už nyní máme 7 telegramů celkem což dá velkou práci všechny zásobovat kvalitními poznatky,predikcemi a hlavně signály.Díky nasazení všech zainteresovaných se toto úspěšně daří.
Náš admin tým byl posílen externě o další dva zkušené tradery,+ je v jednání spolupráce s uznávaným mistrem v oboru ohledně psaní fundamentálních analýz.
Navíc byl zakoupen program s možností sledování více jak 100 grafů zároveň a troufám si říct,že v následujících měsících se staneme gigantem co se poslaných signálů týče,takové množství žádná privátní skupina mít nebude.Ovšem nic není zadarmo a tak se u grafů budou neustále střídat naši tradeři,aby členové privátní skupiny měli dostatek profitových tipů.
Připravujeme v nejbližší době kurzy pro začátečníky a nováčky v kryptu, budou videa i textové verze ,aby jsme i úplnému lajkovi dokázali poradit jak začít a jak s námi vydělávat.
Admin tým MCG opravdu v měsíci únoru nezahálel,denně se zásobovaly telegramy spoustou predikcí,tipů, novinek a jiných sdělení. Velký obdiv za nasazení a obětování volného času patří našemu leadrovi Michalovi Majzlíkovi a webmasterovi Matěji Stachovi.
Jsme zvědaví co přinesou následné měsíce, ale jak bylo již zmíněno, MCG se stane TOP skupinou co se signálů týče ( samozřejmě pokud to trh dovolí) ,proto neváhejte a rozšiřte naše řady i Vy.
 
Přeji všem hodně štěstí a rádi Vás přivítáme v našich řadách.
 
S pozdravem
Luděk Majzlík admin moderátor MCG
https://mikecryptogroup.cz/clenstvi/
0 komentářů

Napište svůj názor nebo dotaz.

©2019 Mike crypto group - první crypto komunitní web v ČR/SK

Vyplňte údaje a přihlašte se

nebo    

Forgot your details?

Create Account